Cerová - obec pod hradom Korlátko

Výzva na šetrenie pitnej vody

13. júna 2022

Vážení občania!

Bratislavská vodárenská spoločnosť upozorňuje, že v súvislosti so zaznamenaním extrémne zvýšenými odbermi pitnej vody v našej obci počas víkendu a zároveň na základe predpovedi teplých slnečných dní na nasledujúce obdobie je potrebné v maximálnej možnej miere obmedziť plytvanie pitnou vodou.

Aby sme spoločne zabránili v nasledujúcom období poklesu tlakových pomerov v rozvodnej sieti a prípadnému núdzovému zásobovaniu obce pitnou vodou z cisterien, žiadame občanov, aby šetrili pitnú vodu a nepoužívali ju na napúšťanie bazénov, polievanie trávnikov a záhrad, umývanie vozidiel, atď. s platnosťou od 09.06.2022 do 06.07.2022.

Rešpektovaním tejto výzvy pomáhate šetriť vzácne zdroje pitnej vody.

Last modified: 13. júna 2022

Comments are closed.